Stosowanie Błonnika Witalnego jest bardzo proste. To nic trudnego. Nie wymaga ani czasu, ani specjalnych przygotowań. Stosowanie błonnika witalnego jest niezwykle intuicyjne.

Całość sprowadza się do jedzenia jednej łyżeczki błonnika dziennie. Tak, jedna łyżeczka dziennie i... już. To wszystko. Nic więcej. Zjadasz jedną łyżeczkę błonnika dziennie i wszystkie dobroczynne właściwości błonnika zaczynają oddziaływać na Ciebie

Oczywiście najlepsze efekty uzyskujemy, kiedy stosując błonnik zmienimy delikatnie nasze nawyki żywieniowe. Dlaczego delikatnie? Prosta sprawa. Nikt chętnie nie zdecyduje się na drastyczne zmiany w swoim jadłospisie.

W sumie to nie chodzi o to, że się nie zdecyduje. Wiele osób się zdecyduje. Ale decyzja nie wejdzie w fazę realizacji. Tak, to brutalna prawda.

Dlatego proponuje delikatne zmiany. Ograniczenie spożywania słodyczy, tłustych pokarmów itd. OGRANICZENIE a nie całkowite odrzucenie.

Wszak łatwiej zrezygnować z jednego batonika, pączka, 100g tłustej golonki. Łatwiej ograniczyć spożywanie o pewien procent. Takie działanie jest łatwiejsze. Łatwiej zrezygnować z kawałka golonki niż z jej całości.

Oczywiście, trzeba dłużej czekać na efekty. Jednak jest to dobroczynne dla zdrowia. Dłużej trwający proces, dłużej się utrzymuje. A Błonnik Witalny pomaga nam w tym całym procesie. Pomaga i ułatwia konsekwentną walkę o nasze zdrowie.